Tüm Kategoriler

Şirket Profili

Ana Sayfa>Sektörler

Foshan bekwell akıllı ekipman Co.,ltd, shanghai JWELL şirketidir, Guangdong Branch, Shanghai Jwell Machinery Co., Ltd...CPMIA'nın başkan yardımcısı birimi olarak, Çin'deki en büyük plastik ekstrüzyon makine üreticilerinden biridir. Jwell şirketinin üretim üsleri yaklaşık 700 metrekareyi kapsıyor ve şirketin merkez ofisinin bulunduğu Şangay'ın Jiading bölgesinde, Zhejiang Eyaletinin Zhoushan Şehri, Taicang Şehri ve Jiangsu'nun Liyang Şehrinde bulunan 0000 bölümden oluşuyor. İl ve Guangdong Eyaletinin foshan Şehri. Şirketin 5'den fazla personeli, yaklaşık 2800 teknisyeni ve aralarında yönetici kadrosu bulunmaktadır. Ve şirketin yüksek kaliteli araştırma ve geliştirme grupları, deneyimli elektrik ve makine mühendisleri, gelişmiş işleme üsleri ve kalifiye atölyeleri sayesinde her yıl 480'den fazla gelişmiş ekstrüzyon hattı satıyoruz. 2000 uzman şirket, 22 büyük işleme atölyesi ve 9 ısıl işlem ve nitrürleme atölyesi ile işbirliği ilişkisi sürdürüyoruz.

JWELL Misyonu: Çok çalışmak, Yenilikçi ve müşteri merkezli olmak, Yüksek düzeyde akıllı bir küresel ekstrüzyon eko-zincir oluşturmak

Major products of our company: Various plastic pipes extrusion lines including large diameter PE/PVC double wall corrugated pipe extrusion line, large diameter PE/PVC solid wall pipe extrusion line, PP-R/PEX/PE-RT cool/hot water pipe extrusion line, PA/PE/PVC single wall corrugated pipe extrusion line; Various plastic profile extrusion lines; Various plastic plate & sheet extrusion lines; Chemical fiber spinning; Microcomputer controlled automatic blow molding machines; Plastic auxiliary recycling lines; Various single & twin screw and barrel extruders; T die; Screen exchangers; Rollers and Robots. etc.

Plastik ekstrüzyon alanında 20 yılı aşkın tecrübesiyle Jwell Company, plastik ekstrüzyon konusundaki derin bilgisi ve metal işlemedeki olağanüstü performansı nedeniyle ayırt edici hale geldi. Bir süredir üretim ve mac deneyimi biriktiriyoruz.