Tüm Kategoriler

Tarihçe

Ana Sayfa>Şirket>Tarihçe

2018

Tayland bekwell şirketi, dış ticareti ve dışa açılmayı daha da güçlendirmek için Foshan bekwell şirketinin ticari markasıyla tescil edildi.

2017

şirket Shunde, Foshan, Guangdong'da kuruldu. Foshan Bakewell Intelligent Equipment Co., Ltd., içi boş kalıplama makineleri ve yardımcı ekipmanların üretimi ve Ar-Ge'sinde uzmanlaşmıştır.

2012

dördüncü en büyük üretim üssü Jiangsu Eyaleti, Changzhou, Liyang'da kuruldu. Ürünleri arasında boru ekstrüzyon üretim hattı, levha ekstrüzyon üretim hattı, içi boş şekillendirme ekipmanı, granülasyon geri kazanım ekipmanı ve çekirdek parçaların üretimi, vidalı kovan kalıpları bulunmaktadır.

2006 - 2011

Jiangsu Eyaleti, Suzhou, Taicang'da bir üretim üssü kuruldu. Ürünler arasında boru ekstrüzyon üretim hattı, levha ekstrüzyon üretim hattı, içi boş şekillendirme ekipmanı, granülasyon geri kazanım ekipmanı ve çekirdek parçaların üretimi, vidalı varil kalıbı bulunmaktadır. Üretim teknolojisi ve ürün Ar-Ge, müşterilerin üretim gereksinimlerini karşılayabilecek 5 yıl içinde büyük bir komisyon aldı.

2003 - 2005
Almanya'daki K fuarına katılmak için Uluslararası Ticaret Bakanlığı kuruldu
2002

şirket sac film ekipmanı şubesini kurdu ve PET sac ekstrüzyon üretim hattını başarıyla geliştirdi

2001

Zhoushan Jinwei Screw Manufacturing Co., Ltd. kuruldu. Vida markası "altın kabuklu"

2000

PVC profil üretim hattı Seri üretim PPR boru üretim hattı ve PP sac üretim hattı başarıyla başladı

1998-1999

kimyasal elyaf jw4, jw35 ve jwa6 yüksek hızlı sarım kafaları tamamlandı ve yüksek hızlı sarım kimyasal elyaf üretim hattı bağımsız olarak geliştirildi ve başarıyla başlatıldı.

1997

Shanghai Jinwei Machinery Manufacturing Co., Ltd., çeşitli ekstrüderler geliştirmek ve tek vidalı ekstruderin endüstri standardının hazırlanmasına yardımcı olmak için resmi olarak kurulmuştur.